ROTAID

Widoczny z daleka, zielony kolor kapsuły i jej charakterystyczny okrągły kształt nie pozostawiają wątpliwości – właśnie tu zlokalozowane jest urządzenie ratujące życie!

Łatwe w otwarciu, widoczne z daleka i solidne w budowie – właśnie takie są skrzynki ROTAID. Użytkownik nie musi szukać zamka. Intuicyjnie otwiera kapsułę przekręcając obudowę, która zdejmowana rotacyjnie łatwo pozwala uzyskać dostęp do defibrylatora. Okrągły kształt zapewnia bardzo solidną konstrukcję i wyjątkowo skuteczną ochronę dla aparatury. Kapsuła wykonana jest z tworzyw sztucznych wysokiej jakości, odpornych na wahania temperatury, wilgotność i uderzenia. Ogromną przewagą nad szafkami wykonanymi z metalu jest 100% odporność na rdzę.

Widoczny z daleka, zielony kolor kapsuły i jej charakterystyczny okrągły kształt nie pozostawiają wątpliwości – właśnie tu zlokalizowane jest urządzenie ratujące życie!

 

Kapsuły ROTAID skutecznie chronią defibrylator AED przed kurzem, wilgocią, solą i aktami wandalizmu. Specjalny filtr blokujący promienie UV sprawia, że promienie słoneczne nie nagrzeją skrzynki, ani jej nie odbarwią.

Kiedy temperatura powietrza atmosferycznego spadnie poniżej 5 stopni Celsjusza, skrzynka ROTAID uruchomi specjalny moduł grzejący i utrzyma idealne warunki w środku. Nawet wtedy, gdy temperatura na zewnątrz spadnie do -25 stopni Celsjusza. Ta funkcja zapewnia pełną dostępność do defibrylatora AED o każdej porze roku. Moduł grzewczy jest w pełni zautomatyzowany – działa 24h/dobę.

Defibrylatory AED

Zapoznaj się z naszą ofertą defibrylatorów PHILIPS.

Defibrylatory AED