Referencje

Pracowaliśmy z wielkimi korporacjami, firmami z sektora średnich i małych przedsiębiorstw, podmiotami publicznymi.

Od 2010 roku zainstalowaliśmy w Polsce ponad 2500 defibrylatorów AED. Zrealizowaliśmy projekty w każdej możliwej skali, na każdym poziomie skomplikowania. Pracowaliśmy z wielkimi korporacjami, firmami z sektora średnich i małych przedsiębiorstw, podmiotami publicznymi. Sprzęt produkowany przez naszych dostawców służy na całym świecie w przestrzeni publicznej, biurowej, sportowej, w środkach transportu, w gabinetach lekarskich, we wszystkich rodzajach służb mundurowych.

Tyle defibrylatorów zainstalowaliśmy w Polsce od 2010 roku

Straż Pożarna

Defibrylator AED na którym pracują strażacy musi być przede wszystkim niezawodny, „wszystkoodporny” i umożliwiać bezpieczną terapię na mokrych i metalowych nawierzchniach. Działamy niejednokrotnie w ciężkich warunkach i wysoka jakość sprzętu ma kluczowe znaczenie dla powodzenia akcji. Równie ważna jest szybkość. Przecież od momentu zgłoszenia aż do zakończenia działań walczymy o sekundy. Od tego zależy życie ludzi. Defibrylator, którego używam musi przeprowadzić dokładną analizę pracy serca i wygenerować impuls defibrylacyjny w jak najkrótszym czasie.

Dlatego używam defibrylatora Philips HeartStart FRx.

Biuro

Zarządzam nieruchomościami w Warszawie. Odpowiadam także za bezpieczeństwo osób przebywających w tych budynkach. Mam tysiące spraw i obowiązków, które muszą być dopilnowane, by wszystko funkcjonowało sprawnie. Sprzęt, który wybieram musi być niezawodny i efektywny kosztowo. Nie chcę tracić czasu na zbędne przeglądy, wymiany dodatkowych baterii, akcje serwisowe i walkę z awariami. Chcę mieć pewność, że w krytycznej sytuacji mój defibrylator zadziała i pomoże uratować komuś życie.

Dlatego wybrałam defibrylator Philips HeartStart HS1.

Transport Publiczny

Przewozimy rocznie miliony pasażerów. Chcemy, by podróżowanie pociągami Kolei Wielkopolskich było jeszcze bardziej bezpieczne. Stąd decyzja o zainstalowaniu defibrylatorów AED w każdym z naszych pojazdów. Musieliśmy mieć pewność, że to będzie dobra długoterminowa inwestycja, że partner z którym podejmiemy współpracę będzie wspierał nas technologicznie również za kilka lat.

Dlatego zdecydowaliśmy o podjęciu współpracy ze światowym liderem w technologii AED.

Piotr Malarski

Pełnomocnik Zarządu ds. Bezpieczeństwa, Koleje Wielkopolskie

Samorząd

Jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie i życie mieszkańców naszego miasta. Dlatego zdecydowaliśmy się na wdrożenie programu publicznego dostępu do wczesnej defibrylacji. AED zainstalowaliśmy w kilku kluczowych miejscach, o których poinformowaliśmy lokalną społeczność. Przy okazji pikników, imprez miejskich szkolimy mieszkańców, by wiedzieli do czego służy defibrylator i jak użyć go w krytycznej sytuacji. Wybraliśmy rozwiązanie, które zapewnia pełny i bezpieczny dostęp do AED 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Organizacje pozarządowe

Jesteśmy grupą młodych aktywnych ludzi, którzy chcą zmieniać przestrzeń naszego miasta. Prowadzimy wiele różnego rodzaju akcji, które mają uczynić Stalową Wolę lepszym miejscem. Jednym z naszych głównych projektów jest program publicznego dostępu do defibrylacji. Defibrylatory AED pomagają ratować życie, powinny być powszechnie dostępne, a już nasza w tym głowa, by mieszkańcy umieli ich użyć. Dużo szkolimy, edukujemy, działamy na miejskich wydarzeniach. Udało się nam przekonać lokalne firmy, że warto wspierać takie projekty – wszyscy na tym zyskujemy.

Z teamem Max Harter od razu złapaliśmy wspólne fale. Aktywnie wsparli nasze działania, podzielili się doświadczeniem i wiedzą.

GIT Grupa

Stalowa Wola

Defibrylator AED ratuje życie

Jego cena nie może być głównym kryterium wyboru.

Wykonaj estymację