fbpx

PHILIPS HeartStart HS1

Zaprojektowany do użytku przez osoby z minimalnym doświadczeniem. Intuicyjny i prosty w obsłudze. Doskonałe rozwiązanie dla środowiska biurowego i wszystkich projektów indoorowych.

 

Prosty w obsłudze
AED Philips HeartStart HS1 został skonstruowany w oparciu o liczne  badania użytkowe prowadzone na osobach niemedycznych. Philips stworzył na ich podstawie najbardziej intuicyjny w obsłudze defibrylator. Wyraźne polecenia głosowe dynamicznie prowadzą użytkownika przez każdy krok resuscytacji. Osoba udzielająca pomocy zostanie poinstruowana o wymaganej liczbie uciśnięć, oddechach ratowniczych, a nawet o potrzebie wezwania pogotowia.

Zawsze gotowy do użycia
Zasilane długowieczną baterią (9 lat żywotności,  4 lata gwarancji producenta na 200 wyładowań lub 4h ciągłej pracy). W trakcie automatycznych codziennych auto-testów urządzenie weryfikuje obwody elektroniczne, stan baterii i elektrod. Migająca zielona kontrolka stanowi zapewnienie, że aparat jest gotowy do użycia.

Bezpieczny
AED Philips HeartStart HS1 został skonstruowany i zaprogramowany w taki sposób, aby defibrylacja mogła być wykonana tylko wówczas, gdy rytm serca pacjenta stanowi wskazanie do takiego działania. Ogromna liczba dostępnych danych, badań klinicznych i perfekcyjny system kontroli jakości produktów Philips wyklucza błędy, które mogą mieć miejsce w przypadku aparatów niższej klasy. Ponadto, najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo terapii zapewnia opracowany przez Philips delikatny dwufazowy impuls defibrylacyjny SMART.

Optymalne wykorzystanie RKO.
Ostatnie badania wykazały, że RKO jest jeszcze istotniejsza dla przeżycia niż wcześniej sądzono, jednak korzyści z niej wynikające mogą zostać utracone w ciągu kilku sekund. Szybkie wykonanie defibrylacji po uciskach klatki piersiowej ma kluczowe znaczenie. Zastosowana w defibrylatorze HeartStart HS1 funkcja Quick Shock pozwala na zastosowanie terapii w czasie zaledwie 8 sekund od zakończenia ucisków klatki piersiowej. Inne urządzenia potrzebują na to 2–3-krotnie dłuższego czasu, co ogranicza prawdopodobieństwo sukcesu i zmniejsza szansę na przeżycie.

Elektrody zintegrowane z obudową.
Defibrylacja niemowląt/dzieci przy użyciu dodatkowych elektrod pediatrycznych.

 

Tryb szkoleniowy
Aparat umożliwia także pracę w trybie szkoleniowym, bez konieczności zakupu trenażerów, wystarczą specjalne elektrody szkoleniowe.

Gwarancja
Brak opłat za serwis przez 8 lat gwarancji, nawet po użyciu! Termin ważności elektrod 2 lata od daty produkcji.

Defibrylator AED ratuje życie

Jego cena nie może być głównym kryterium wyboru.

Wykonaj estymację

Akcesoria do defibrylatorów

Zobacz akcesoria do defibrylatora PHILIPS HeartStart FRx.

Akcesoria

PHILIPS HeartStart FRx

Zaprojektowany z myślą o użytkowaniu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

PHILIPS HeartStart FRx