fbpx

Defibrylatory AED Philips

Najczęściej kupowane defibrylatory w Polsce i na świecie.

Rodzina defibrylatorów AED Philips HeartStart

Ponad 1,5 MILIONA sprzedanych defibrylatorów AED PHILIPS

Defibrylatory PHILIPS posiada 85 ze 100 firm z listy Fortune100

%

Defibrylatory PHILIPS znajdują się na wyposażeniu 80% wiodących linii lotniczych na świecie

Proste w obsłudze
Defibrylatory AED Philips HeartStart dysponują funkcją interaktywnej pomocy w RKO. Obsługę aparatów ułatwiają czytelne ikony interfejsu oraz spokojne i wyraźne polecenia głosowe. Urządzenia automatycznie dostosowują się do poziomu umiejętności użytkownika, dynamicznie zmieniając komendy. Defibrylator sam rozpozna, że użytkownik działa szybko i pominie wszystkie zbędne etapy asysty. Sprawny ratownik jest w stanie dostarczyć impuls defibrylacyjny w ciągu 8 sekund od włączenia defibrylatora. Jeśli defibrylator rozpozna, że obsługuje go osoba niedoświadczona, będzie prowadził ją krok po kroku weryfikując każdą z wykonanych czynności.

Zawsze gotowe do użycia
Zasilane długowieczną baterią (9 lat żywotności,  4 lata gwarancji producenta na 200 wyładowań lub 4h ciągłej pracy). W trakcie automatycznych codziennych auto-testów urządzenie weryfikuje obwody elektroniczne, oprogramowanie, stan baterii i elektrod. Jako jedyny AED na świecie bada nie tylko obecność i datę przydatności elektrod, ale kontroluje także jakość żelu elektroprzewodzącego. Migająca zielona kontrolka stanowi zapewnienie, że aparat jest gotowy do użycia.

Najszybsze na świecie
Badania wykazują, że wysokiej jakości uciski klatki piersiowej są bardzo istotne dla przeżycia ofiary NZK. Jednak korzyści z wynikające z dokładnie wykonywanej RKO mogą zostać utracone w ciągu kilku sekund. Szybkie wykonanie defibrylacji po uciskach klatki piersiowej ma kluczowe znaczenie. Zastosowana w defibrylatorze HeartStart FRx funkcja QuickShock pozwala na zastosowanie terapii w czasie zaledwie 8 sekund od zakończenia ucisków klatki piersiowej. Jest to łączny czas analizy i ładowania kondensatora. Inne urządzenia potrzebują na to kilkukrotnie dłuższego czasu, co ogranicza prawdopodobieństwo sukcesu i szansę na przeżycie.

Odporne i trwałe
Odporne na upadek z 1 metra na twardą powierzchnię. Odporność na czynniki zewnętrzne w skrzynce PELI IP 67.

Bezpieczne
Defibrylatory AED Philips zostały skonstruowane i zaprogramowane w taki sposób, aby defibrylacja mogła być wykonana tylko wówczas, gdy rytm serca pacjenta stanowi wskazanie do takiego działania. Ogromna liczba dostępnych danych, badań klinicznych i perfekcyjny system kontroli jakości produktów Philips wyklucza błędy, które mogą mieć miejsce w przypadku aparatów niższej klasy. Ponadto, najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo terapii zapewnia opracowany przez Philipsa delikatny dwufazowy impuls defibrylacyjny SMART.

Tryb szkoleniowy
Umożliwiają błyskawiczne przełączenie z trybu terapeutycznego na tryb szkoleniowy i odwrotnie. Trenuj RKO + AED bez konieczności zakupu trenażerów, wystarczy zestaw elektrod szkoleniowych. Bądź gotowy do ratowania życia przypadkowej osoby również podczas Twojego szkolenia lub pokazu. Nie daj się zaskoczyć. Niebo może jeszcze chwilę poczekać…

Gwarancja i automatyczna kalibracja
Defibrylatory objęte są 8 letnią gwarancją Philips Healthcare. W tym okresie nie wymagają serwisu i przeglądów okresowych – nawet po użyciu. Aparaty kalibrują się automatycznie.

Defibrylator AED ratuje życie

Jego cena nie może być głównym kryterium wyboru.

Wykonaj estymację

PHILIPS HeartStart FRx

Zaprojektowany z myślą o użytkowaniu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.
 
 

PHILIPS HeartStart FRx

PHILIPS HeartStart HS1

Zaprogramowany w taki sposób, aby defibrylacja mogła być wykonana tylko wówczas, gdy rytm serca pacjenta stanowi wskazanie do takiego działania

PHILIPS HeartStart HS1

Akcesoria do defibrylatorów

Akcesoria do defibrylatorów PHILIPS z serii HeartStart.
 
 
 

Akcesoria